1. godišnja izložba Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju

Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju prvi put predstavlja postignuća svojih učenika na skupnoj izložbi u Centru za kulturu Peščenica. Zahvaljujući suradnji s lokalnim centrom kulture, u okviru manifestacije Dani kulture na Pešči, izložit ćemo odabrane radove svih usmjerenja, nastale tijekom posljednjih nekoliko godina koji najbolje predstavljaju što sve naši polaznici rade, uče i kako promišljaju.

Pokazat ćemo plakate, omote glazbenih izdanja, opremu knjige, dizajn vizualnog identiteta, brojne grafičke proizvode i promotivna sredstva, ambalažu, tiskanice, animirane i video klipove, školski list i zbornik poezije – sve osmišljeno, oblikovano i prozvedeno tijekom obrazovnog procesa uz vodstvo brojnih mentora.

Budući da je ovo prva takva izložba nakon dugo vremena i da je u fokusu ideja, inovativnost i kreativnost naših učenika, pozivamo na otvorenje sve sadašnje, bivše i buduće učenike te njihove roditelje i prijatelje.

Otvorenje izložbe je u petak, 8. lipnja u 18.30 h u KNAP-u, Ivanićgradska 41 a.

Link na facebook event – https://www.facebook.com/events/1975909862724135/