Dan kruha 2019

24. listopada 2019. godine održana je još jedna manifestacija Dani kruha – Dani zahvalnosti za plodove zemlje.
U obilježavanju tih dana sudjelovali su učenici i djelatnici škole, donoseći prigodne proizvode napravljene od brašna (kruh, peciva i kolače), sir, vrhnje, džem i voće. Uređen je prostor ispred knjižnice na kojem su se, uz druženje učenika i djelatnika škole, mogli probati svi ponuđeni proizvodi.

Cilj manifestacije je bio približiti učenicima blagovanje kruha i narodne običaje, izgraditi kod učenika pozitivne stavove i pravilne odnose prema hrani i prirodi koja nas okružuje te ukazati na važnost zdrave prehrane.

Zahvaljujemo svim djelatnicima i učenicima koji su nam pomogli u realizaciji manifestacije.
Organizatorice provedbe manifestacije: prof. Snježana Kovač Mikacinić i prof. Tajana Šimag