Humanitarni koncert učenika u Brezovici

Učenici Grafičke škole u Zagrebu Leonarda Fajfar (2.c), Ilian Gogić (3.e), Vilim Hrastek (4.b), Jakov Peruško Rihtar (1.c) i Vladimir Peruško Rihtar (2.e) u nedjelju 12.3.2017. u 17h održali su humanitarni koncert za djecu s tjelesnim i mentalnim oštećenjima u Caritasovoj kući u Brezovici.

Tom prigodom uručili smo djelatnicima kuće stvari prikupljene od učenika naše škole kojima zahvaljujemo na sudjelovanju!

Učenici su svoje slobodno vrijeme poklonili potrebitima što je uključivalo pet proba po dva, dva i pol sata u školi, probe kod kuće, te nedjelju od pola tri do šest. Napravili su veliku stvar, djeca su bila presretna.

S volontiranjem nastavljamo u svibnju na pikniku na Bundeku s udrugom Jak kao Jakov. Zahvaljujemo na suradnji i podršci.