Posjet Ministrice znanosti i obrazovanja

 
18. siječnja u našoj školi bili smo svjedoci potpisivanja Ugovora za modernizaciju strukovnog obrazovanja vrijednog 233 milijuna kuna.

Ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak i ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Mile Živčić potpisali su ugovor i naglasili da je riječ o bespovratnim sredstvima za provedbu projekta „Modernizacija sustava strukovnog obrazovanja i osposobljavanja iz Europskoga socijalnog fonda“, koji će omogućiti razvoj inovativnih i fleksibilnih sektorskih i strukovnih kurikuluma temeljenih na potrebama tržišta rada te jačanje kompetencija odgojno-obrazovnih djelatnika za uvođenje i provedbu kurikuluma.

Ovaj svečani trenutak iskoristili smo da ministrici prof. Blaženki Divjak, pomoćniku prof. Vladi Prskalu, ravnatelju Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih gosp. Mili Živčiću pokažemo radionice naše škole, pohvalimo se i iskažemo razmišljanje o razvoju škole.

 

 

Tekst: Dubravko Deželić – ravnatelj
Fotografije: Bruno Kokot, prof.