Posjet ravnatelja umjetničkih škola

 

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja posjetili su ravnatelji umjetničkih škola čiji su učenici darovali Centru svoje likovne radove. Iz  Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok iz Zaboka sastanku je prisustvovala ravnateljica Božica Šarić, iz Škole primijenjene umjetnosti dizajna iz Zagreba, ravnateljica Marija Krstić-Lukač, iz  Škole likovnih umjetnosti iz Splita ravnatelj Mladen Bilankov te iz Grafičke škole iz Zagreba Dubravko Deželić.

Likovni radovi učenika postavljeni  su pod stručnim vodstvom akademske kiparice Marije Krstić-Lukač i na taj su način oplemenjeni prostori Centra.

Time je stvoren jedinstven vizualni identitet Centra i poticajno radno okružje. Ravnatelji su sa zadovoljstvom razgledali izložene likovne radove u Centru.

(Prilog je preuzet sa službenih stranica Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanje – LINK)