Nove web stranice Poezitive

 

Tijekom redovne nastave pod predmetom WEB PROJEKTI, učenici 4.c razreda – smjer WEB DIZAJNER, osmislili su i realizirali novu web stranicu za Poezitivu – natječaj za nadahnute pjesničke radove učenika srednjih škola RH, manifestaciju koja se već nekoliko godina za redom održava u organizaciji naše škole.

Voditeljica Poezitive je profesorica Bojana Pralica, koja je učenicima stavila na raspolaganje sve potrebne materijale pripremljene za tiskano izdanje Zbornika pjesama koji je također u izradi, a učenici su imali zadatak prilagoditi ih elektronskom – web mediju.
Tema ovogodišnje Poezitive bila je: „Žena u umjetnosti“.

Više o samom projektu pogledajte i pročitajte na novim web stranicama koje su timski, pod vodstvom mentora Danijela Borne Fiketa iz udruge Telecentar (s kojom naša škola ostvaruje višegodišnju uspješnu suradnju) i stručnog nastavnika Brune Kokota, realizirali tijekom prosinca 2017.