Sastanak povjerenstva za kvalitetu rada škole

Dana 28. studenog 2018. održan je prvi sastanak Povjerenstva za kvalitetu rada škole.

Na naš poziv odazvale su se kolegice iz Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih – voditeljica Odsjeka za podršku samovrjednovanju strukovnih škola i ustanova za obrazovanje odraslih Tamara Hudolin i Andrea Kovačević, članica iz reda dionika iz Gradskog ureda za obrazovanje, viša stručna savjetnica za srednje školstvo Iva Milardović Štimac, ravnatelj Dubravko Deželić, član iz reda roditelja Davor Malezija, članica iz reda učenika Andrijana Krivak te iz reda nastavnika Davor Kršić, Bojana Pralica, Marta Perak i Ida Šakić. Sastanak je bio vrlo konstruktivan jer su nas kolegice iz ASOO-a uputile u proceduru izrade anketa u svrhu poboljšanja kvalitete škole, odgovarale na naša pitanja te nas motivirale za daljnji rad.

Koordinatorica Povjerenstva za kvalitetu
Ida Šakić, mag.cin