Booktraileri naših učenika osvojili nagradu i poslani na međunarodnu razinu natjecanja!

Zagrljaj filma i književnosti

Booktraileri naših učenika osvojili nagradu i poslani na međunarodnu razinu natjecanja!

Ove smo se godine prvi put priključili svojim radovima Booktrailer Film Festivalu koji na nacionalnoj razini organizira Gimnazija Karlovac kao dio međunarodnog natjecanja namijenjenog svim srednjoškolcima koji su zainteresirani za književnost i filmsku umjetnost.

Tri su rada naših učenika postigla značajan uspjeh; treće je mjesto osvojio rad Mikke Lesara i Franje Mihaljevića koji su napravili booktrailer za Orwellovu 1984. (mentor: Sven Pavlinić), a booktrailer Fabija Bastijanića, Marka Hodžića, Vjeke Zuhrića Novakovića i Ivora Bana za Zločin i kaznu F.M. Dostojevskoga (mentor: Silvio Jesenković) i booktrailer Kristine Lončarić za Gogoljevu Kabanicu (mentor: Nikolina Mihaljević) poslani su uz 1984. na međunarodnu razinu natjecanja. Čestitamo pobjednicima i  s nestrpljenjem iščekujemo rezultate međunarodnog natjecanja!

Službene stranice Booktrailer Film Festivala: https://bit.ly/2VqnEZo

Bojana Pralica, prof.