Nagrada na natjecanju Europa u školi

 

Europski pokret Hrvatska i Europski dom Zagreb organizirali su svečano uručenje nagrada natjecanja Europa u školi, koje se održalo povodom Dana Europe.

Europa u školi je međunarodno i nacionalno natjecanje za učenike i mladež koje Europski pokret Hrvatska i Europski dom Zagreb organiziraju već 23 godine na području Republike Hrvatske. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je:

Ujedinjeni u različitosti (Europa između tradicije i modernog doba)

Svečanosti je prisustvovala učenica Laura Pavlić iz 2.d razreda koja je osvojila drugo mjesto svojom pjesmom na temu Zamisli kako će Europa izgledati 2027. godine u kategoriji literarni izričaj, pod mentorstvom Mateje Vignjević, prof. Svečanost je fotografirala Laura Veselinović, također učenica 2.d razreda.

Svečana dodjela nagrade Europa u školi održana je 9. svibnja 2017. u Europskom domu Zagreb.