Dojdi osmaš 2017.

 

Po 14. put u nizu, Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport organizirao je manifestaciju “Dojdi osmaš, Zagreb te zove” tijekom koje srednje škole Grada Zagreba predstavljaju svoje obrazovne programe učenicima i roditeljima osmih razreda osnovnih škola, kako bi im odluku o izboru primjerene škole i nastavku obrazovanja učinile što lakšom.

Osmašima se je na Trgu Nikole Šubića Zrinskog (Park Zrinjevac) u petak, 12. svibnja, od 10 do 16 sati. predstavilo 79 zagrebačkih srednjih škola, a posjetitelji su tijekom razgledavanja štandova mogli uživati i u prigodnom umjetničkom programu, odnosno glazbeno-scenskim nastupima zagrebačkih srednjoškolaca, koji su upriličeni u centralnom zrinjevačkom paviljonu.

Osim Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport, u organizaciji ove manifestacije sudjelovali su Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju te Ugostiteljsko-turističko učilište.

(Dio teksta preuzet je s web stranice: srednja.hr )

Fotografije: Bruno Kokot i Ivona Čačić