GVAK! predložen za Državnu smotru LiDraNo

Naš školski list GVAK! predložen je za Državnu smotru LiDraNo

U veljači je konačno objelodanjen novi broj našeg školskog lista s temom broja – U potrazi za istinom, a u ožujku ćemo ga predstaviti i učenicima i nastavnicima naše škole. Ovako zahtjevna tema pretvorila nas je u novinare istraživače, pa smo tražili puteve kako doći do spoznaja o važnim pitanjima postavljenima pred suvremenog čovjeka i društvo.

Odnos spola i roda, važnost civilnog društva, migrantska kriza, dramska pedagogija i psihologija samo su neke od tema našeg malog, ali konstruktivnog istraživačkog laboratorija kojima smo naprezali svoje moždane vijuge i premošćivali sinapse među neuronima. Naš su novinarski izričaj upotpunili radovi naših učenika dizajnera i fotografa bez kojih naš novinarski rad ne bi zabljesnuo u pravom smislu. Sav naš trud se na kraju isplatio — odlazimo kao jedni od deset pobjednika na Državnu smotru LiDraNo u Šibenik.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali u kreiranju školskog lista, kao i njihovim mentorima!!!!