LEA JULARIĆ OSVOJILA ZLATO I SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU U NANBUDU


 
Čestitamo na svjetskom uspjehu!
LEA JULARIĆ OSVOJILA JE ZLATO I SREBRO NA SVJETSKOM PRVENSTVU U NANBUDU

Naša učenica 1.d razreda, Lea Jularić, na WTKA Svjetskom prvenstvu 2019. u Italiji, osvojila je zlato u disciplini karate i srebro u slobodnom stilu. Lea već godinama niže pobjede i osvaja medalje na svjetskim nanbudo natjecanjima. Osvojila je i dva zlata te jedno srebro na Svjetskom prvenstvu 2018. u Indiji. Na natjecanju u talijanskoj Marini di Carrari 2018., osvojila je treće mjesto u Open Style-u i prvo mjesto u Balance Combatu. Grad Zagreb dao joj je priznanje za perspektivnog mladog sportaša 2018. godine.

Uz nanbudo, Lea je i učenica Glazbene škole Zlatka Balokoviće gdje već devetu godinu svira klavir u klasi prof. Kačara. Trenutno je u drugom razredu srednje glazbene škole. Uz osvojena prva mjesta na školskim natjecanjima, ima i dva zapažena rezultata. To su prva mjesta na međunarodnom klavirskom natjecanju u Smederevu 2017. i 2018. godine.

Bravo Lea! Ponosimo se tvojim rezultatima!