Međunarodni stručnjaci posjetili našu školu

 

Međunarodni stručnjaci zaduženi za pomoć u provedbi i evaluaciji kurikularne reforme u sklopu projekta Europske komisije i pomoćnica ministrice znanosti i obrazovanja Lidija Kralj posjetili su u četvrtak zagrebačku Školu za grafiku, dizajn i medijsku produkciju gdje su nazočili i inovativnom satu matematike.
Posjet je uključio razgledavanje škole – školskoga muzeja, radionica, ali i sudjelovanje na inovativnom satu matematike s učenicima četvrtoga razreda škole koji su i u neposrednom razgovoru s gostima demonstrirali kako rade na školskom satu.
Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju jedna je od 72 hrvatske osnovne i srednje škole u kojima će na jesen, odnosno od iduće školske godine 2018./2019., početi eksperimentalna provedba kurikularne reforme.

Tekst preuzet sa službenih stranica Ministarstva znanosti i obrazovanja

Fotografije: Bruno Kokot, prof.