Razgovori u studiju – Interviewi s gostima

U sklopu projekta MOJA DOMOVINA održan je prvi susret učenika s gostom, paterom Tvrtkom Barunom. Pater Barun upoznao je učenike s funkcioniranjem projekta brige RH o izbjeglicama. Učenici su upoznati s do sad učinjenim i obvezama RH prema izbjeglim građanima s Bliskog istoka.

Nakon predavanja uslijedila su pitanje učenika. Susret s paterom završio je intervjom u našem studiju. a snimku razgovora s ravnateljem Dubravkom Deželićem možete pogledati ovdje – LINK

 


 

U ponedjeljak 02. listopada o.g. je našu školu u sklopu projekta MOJA DOMOVINA posjetio ministar hrvatskih branitelja gospodin Tomo Medved. Nakon što je upoznat s radom škole i zanimanjima koja školujemo uslijedio je susret s učenicima. Na susretu s učenicima ministar je potaknuo učenika da budu vrijedni i marljivi i da na taj način daju doprinos boljitku naše domovine.

Velik broj pitanja upućen ministru odnosio se na nastavak obrazovanja za razna vojna zvanja unutar Oružanih snaga RH.

Nakon susreta s učenicima zamolili smo gospodina ministra za kratak razgovor u studiju naše škole koji možete pogledati ovdje – LINK.

 


 

U okviru projekta MOJA DOMOVINA školu je posjetio pomoćnik ministrice prof. Momir Karin.

Ravnatelj škole u pratnji pedagoga upoznao je gosp. Karina s poviješću i funkcioniranjem škole. Obišli su praktikume i radionice i posjetili nastavu web-a gdje te razgovarali o materijalnim uvjetima koje posjeduje škola. Nakon obilaska uputili smo se u odjel medije točnije naš studijo gdje smo porazgovarali o našem projektu i općenito o obrazovnom sustavu u RH. Razgovor možete pogledati ovdje – LINK

 


 

Razgovor s dr. Borisom Jokićem znanstveniim suradnikom Instituta za društvena istraživanja.

U sklopu projekta gost u našem studio je bio znanstveni suradnik Instituta za društvena istraživanja dr. Boris Jokić. S obzirom na suradnju instituta i naše škole na nekoliko istraživanja htjeli smo s dr. Jokićem porazgovarati o tim istaraživanjima, ali i o drugim temama vezanim uz obrazovni sustav, naš projekt MOJA DOMOVINA . . . Razgovor možete pogledati ovdje – LINK