ŠAHOVSKI TURNIR

 

ŠAHOVSKI TURNIR za učenike Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju

U utorak 23. ožujka 2019. u našoj školi održan je tradicionalni šahovski turnir. U prvoj fazi turnira sudjelovalo je 23 igrača. Igralo se po skupinama te je dvanaest najboljih igrača ušlo u knockout fazu koje su igrane na dvije dobivene partije.

Nastavak turnira sa dvanaest najboljih održan je 26. ožujka 2019. Finalnu borbu odigrali su naša prošlogodišnja finalistica Lucija Blažan iz 3.B razreda i Matija Neznanović učenik 2.A razreda. Lucija je izašla kao pobjednica turnira , a Matija je osvojio drugo mjesto.

Pobjednike očekuju pehari i čevapi, a svi sudionici uživali su u međusobnom druženju te su pokazali puno sportskog duha i korektnosti.

Turnir su organizirali profesor povijesti Ivica Deščak i profesorica TZK Ida Šakić pod pokroviteljstvom ravnatelja Dubravka Deželića.