Školski plesni virtualni show!

Učenici naše škole sudjelovali su u online natjecanju u plesu.

Video možete pogledati na linku:  Virtualni plesni show 2016./2017.

Ideja Projekta je da učenici sami osmisle plesne točke (koreografije), nije uvjet da to bude profesionalna koreografija već da sami učenici pokažu svoju kreativnost te da snime svoj nastup. Video uradci bit će objavljeni na mrežnim stranicama HŠSS-a (Facebook i web stranica HŠSS-a) te će se moći komentirati i „lajkati“ što će biti glavni kriterij za određivanje najpopularnije plesne izvedbe. U snimanju video uradaka učenici se mogu povezati sa filmskim sekcijama svojih škola te na taj način proširiti krug učenika uključenih u Projekt.

Osim najpopularnije plesne izvedbe stručni žiri će odabrati i najbolju plesnu izvedbu. Najbolje i najpopularnije plesne grupe bit će nagrađene od strane HŠSS-a.