“ZAVRTI PROMJENU” – projekt usmjeren razvoju volonterskih programa srednjoškolaca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Započela provedba projekta „Zavrti promjenu – projekt usmjeren razvoju volonterskih programa srednjoškolaca“ u suradnji sa Ambidekster klubom.

Projekt doprinosi razvoju i promociji održivih i kvalitetnih volonterskih programa u odgojno-obrazovnim ustanovama i ustanovama socijalne skrbi, temeljenim na principima rada s mladima. Projekt će, kreiranjem i provedbom volonterskih programa temeljenim na potrebama i interesima učenika te korištenjem resursa u lokalnoj zajednici, promovirati vrijednosti i prednosti volontiranja. Također će doprinijeti povećanju broja učenika uključenih u volonterske aktivnosti u ustanovama i organizatorima volontiranja u lokalnim zajednicama.

Više informacija o projektu možete saznati na mrežnim stranicama:

http://www.ambidekster.hr/hr/programi-i-projekti/zavrti-promjenu/

Nives Butorajac, socijalna pedagoginja